Autosalon Svoboda s.r.o.

Traveller Osobní

photo

NOVÝ VELKOPROSTOROVÝ VŮZ PEUGEOT

Poznejte nový rozměr cestování v naprostém pohodlí s velkoprostorovým vozem PEUGEOT Traveller. 

Tento 8místný vůz umožňuje volbu mezi dieselovým motorem či elektromotorem.  PEUGEOT Traveller přímo vybízí k výpravě za zábavou či k cestování na delší vzdálenosti. Tento moderní a elegantní vůz nabízí prostorný interiér, kde je vše přizpůsobeno maximálně pohodlnému cestování.


MÍSTO ŘIDIČE

Mimořádný důraz byl u kompaktního velkoprostorového vozu PEUGEOT Traveller kladen na komfort řízení. Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu. Zvýšená pozice při řízení poskytuje stejnou míru pohodlí jako běžné osobní vozy a řidiči zajistí vynikající přehled o dění na vozovce. Interiér vozu se vyznačuje moderním a čistým designem ve spojení s příjemnými materiály a inovativní výbavou. Ergonomicky řešený Head-Up displejia centrální 7″ dotykový displej jsou plně v dosahu řidiče.

V plně elektrické verzi zobrazují přístrojová deska i centrální dotykový displej informace specifické pro elektromobily. Na displeji je možné sledovat tok energie v reálném čase.

 

Maximální variabilita a možnost přizpůsobení

VARIABILITA NA MÍRU VARIABILITA NA MÍRU

PEUGEOT Traveller je dostupný ve třech délkách karoserie. U všech je možná 5, 7 nebo 8místná konfigurace, což splňuje veškerá očekávání zákazníků. Výbava Business může mít 9 sedadel. Sedadla 2. a 3. řady jsou sklopná a dělená v poměru 1/3–2/3. Díky tomu je možné velmi snadno upravit zavazadelník podle aktuálních potřeb. Pro maximální možnou variabilitu jsou sedadla navíc posuvná a vyjímatelná.


VÝBĚR BEZ KOMPROMISŮ

NOVÁ REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ NOVÁ REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ

PEUGEOT Traveller je vystavěn na multienergetické platformě EMP2i a nabízí možnost volby mezi dieselovým motorem nebo elektromotorem. Nový PEUGEOT e-Traveller využívá rovněž technických výhod platformy EMP2, která mu poskytuje optimalizovanou architekturu, nezměněný zavazadlový prostor a identickou pozici řidiče jako u verzí se spalovacím motorem.

Objevte maximální potěšení z jízdy za volantem vozu PEUGEOT Traveller díky motorům BlueHDi* včetně BlueHDi 180 S&S EAT8 s kompaktnějším systémem kontroly znečištění. Emise škodlivin jsou zpracovávány přímo ve výfukovém systému, což zajišťuje sníženou spotřebu paliva a ještě účinnější čištění.


NOVÝ PEUGEOT E-TRAVELLER

PEUGEOT e-Traveller je vůz se silným charakterem, jehož moderní vzhled mu dodává na eleganci. Přizpůsobí se veškerým vašim potřebám a je k dispozici ve 3 délkách (Compact, Standard a Long) v konfiguraci od 5 do 8 míst. Objem zavazadlového prostoru dosahuje až 1 500 l při 8místném provedení nebo až 3 000 l v konfiguraci s 5 místy.

Dojezd vozu PEUGEOT e-Traveller vám umožní ujet až 330 km podle metody WLTPi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure v překladu: celosvětově sladěný zkušební postup pro osobní vozy). Protokol WLTP poskytuje uživatelům přesnější a realističtější představu o dojezdu podle skutečného používání vozu.

 

Autosalon Svoboda s.r.o.

Společnost Autosalon Svoboda s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka 25439, IČO: 26792672.

Více informací